Gólman české hokejové reprezentace Will mění dres. Kde bude pokračovat v kariéře?

22. března 2020 08:17 - Čeljabinsk/Praha

Gólman české hokejové reprezentace mění dres. Současná pandemie koronaviru, kvůli které se ruší sportovní soutěže jako na bežícím pásu, v sobotu vedení IIHF odpískalo dokonce letošní mistrovství světa, na tom nic nemůže změnit. Brankář švédského klubu Rögle Roman Will bude pokračovat v kariéře v KHL. Podle serveru Sport Business Online již český brankář uzavřel smlouvu s klubem Traktor Čeljabinsk, kontrakt bude platit od 1. května.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V této sezoně sedmadvacetiletý gólman zasáhl do 34 zápasů švédské ligy, z toho bylo 23 vítězných. Úspěšnost zásahů měl 92,1 procenta a v průměru inkasoval 2,12 gólu na zápas.

Čeljabinsku by měl bývalý gólman Liberce pomoci k lepším výsledkům. Letos Traktoru patřilo v tabulce Východní konference až 11. místo, když nasbíral 56 bodů, stejně jako nejhorší Vladivostok.

Bříza o konci vyčkávání: Pojišťovna uznala, že zásahem vyšší moci nelze MS odehrát

Podle zmíněného serveru je jasné, že klub angažuje nového kouče. Zatím ale není jeho jméno známé, jen posilu do branky již Čeljabinsk podle všeho získal.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Patička stránky: