VIDEO: Hokejistům chybělo plexisklo. Mezeru zakryli stolem!

5. ledna 2012 22:47 - PRAHA/UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Taková to byla rána, že plexisklo ruplo. Běžně vyřešitelná záležitost je to v nejvyšších hokejových soutěžích. V těch nižších trochu problém, jak bylo vidět v druholigovém utkání Uherské Hradiště-Havířov.

 

Dalibor Durčák

Pár desítek sekund před koncem po jednom z ostrých soubojů domácí Kříž narušil celistvost plochy nad mantinely. Debaty o tom, zda se mělo vylučovat či nikoli vystřídala diskuse na téma: Co dál? Hrozil předčasný konec.

Náhradní plát plexiskla správce neměl, jak se ukázalo, a tak se iniciativy chopili hosté, kteří měli k dobru jednogólový náskok (3:2). Michal Sztefek odkudsi dotáhl stůl, ten skončil v mezeře po prasklém plexisklu, postavil se k němu náhradní gólman Lukáš Daneček a hrálo se dál. Zkrátka učinilo se vše, aby utkání bylo dohráno, i když podle pravidel to tak úplně nebylo.

Vynalézavost slavila úspěch. Co na tom, že to vypadalo poněkud komicky. V zámořské NHL něco takového asi neuvidíte. A Havířovští mohli být spokojeni, těsné vedení ve zbytku utkání ve třetí nejvyšší české sotuěži za podpory svých vášnivých fandů uhájili.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní