Rubriky:

Ostatní

Hromadná bitka v Litvínově. Zápas se Záhřebem se nedohrál

7. srpna 2016 12:06 - Praha, Litvínov

Tohle asi nikdo nečekal. Překvapivý konec mělo druhé přípravné utkání hokejistů Litvínova proti Medveščaku Záhřeb, který je účastníkem KHL. V čase 52:02 byl zápas za stavu 0:1 po hromadné bitce předčasně ukončen a horké hlavy putovaly do sprch.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„Nevím, co se stalo. Už v první třetině měli dva stromy na středu. Začali hrát tvrdě a ještě si stěžovali rozhodčím. Proč provokují, byl to přípravný zápas. Do posledního hvizdu jsme bojovali, hráli jsme dobrý hokej, ale nedali jsme gól. Dá se hrát i s takovým soupeřem, to hodnotím pozitivně," řekl pro klubové stránky hcverva.cz gólman Jaroslav Janus, který byl připraven také zasáhnout do bitky, pokud by bylo potřeba. Jeho protivník z druhé branky se k přetahování připojil.

„Viděl jsem, že se snažil našeho hráče stáhnout. Jsme tu jeden pro druhého, je potřeba si pomáhat při takových šarvátkách. Je třeba ukázat charakter a poprat se pro kolektiv," dodal Janus, který okomentoval první oficiální kontakt litvínovského a chorvatského hokeje. Ten dopadl nečekaně, aspoň se na něj nezapomene.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní