Rubriky:

Ostatní

Hokejový útočník Yellow Horn bude po konci v Plzni hrát i nadále v českém týmu

24. října 2016 15:27 - Znojmo

Kanadský hokejový útočník Colton Yellow Horn se vrací do Znojma hrajícího mezinárodní ligu EBEL. Devětadvacetiletý hráč o víkendu předčasně ukončil angažmá v extraligové Plzni a dnes se dohodl na spolupráci s Orly, kterým v minulé sezóně pomohl k postupu až do finále play off.

 

www.hcskoda.cz

"Naskytla se možnost posílit tým o Coltona, který u nás v minulé sezóně odvedl výbornou práci. Sezóna se mu opravdu vydařila," uvedl sportovní manažer Rostislav Dočekal na klubovém webu. "Využili jsme toho a s Coltonem podepsali novou smlouvu. Jestliže se podaří vyřídit všechny formality, mohl by naskočit již do středečního utkání proti Fehérváru," doplnil.

Yellow Horn se v minulém ročníku EBEL stal nejproduktivnějším hráčem play off a získal také Ron Kennedy Trophy pro nejužitečnějšího hráče soutěže. V dresu Plzně se mu ale tolik nevedlo, v jedenácti zápasech vstřelil čtyři branky. Hlavně se však nedařilo Západočechům jako týmu.

Do Znojma se útočník s indiánskými kořeny vrátil i proto, že klub má momentálně početnou marodku. "Patrik Novák je se zraněným kolenem dlouhodobě mimo hru. Uvidíme, zda stihne vůbec závěr sezóny. Roman Tomas s Janem Lattnerem absolvovali odborné lékařské vyšetření a informace o jejich zdravotním stavu budeme mít v brzké době," uvedl Dočekal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní