Rubriky:

Ostatní

Hokejista se proměnil v rozzuřeného býka! Porvat se šel rovnou do hlediště

7. března 2017 16:11 - Saint John/Praha

Emoce ke sportu neodmyslitelně patří. Ale to, co předvedl hokejista Brogan Flanagan, nemá obdoby. Hráč Grand Lake Moose si šel během sobotního zápasu New Brunswick Junior Hockey League vyřídit účty s fanoušky. Bez rozpaků přelezl plexisklo a vrhl se mezi příznivce. Proti přesile ale neměl šanci a po několika vteřinách zamířil do šaten.

Čišela z něj velká frustrace. Během utkání si vyposlechl několik nadávek, také byl zlit pivem. Ke všemu ještě Grand Lake Moose v rozhodujícím semifinále prohrával se Southernem Sting. A tak v Broganovi Flanaganovi bouchly saze.

Mladík seděl na trestné lavici, najednou vstal a jako rozzuřený býk přelezl plexisklo oddělující fanoušky od hráčů. V tu ránu se strhla mela, která trvala necelou půl minutu. Diváci, kteří byli v přesile, uštědřili hráči několik ran a navíc mu sebrali i jeho dres. Hokejista poté odjel rovnou do šatny.

Video, které se okamžitě stalo velmi populárním, vidělo na Facebooku Complete Hockey News přes 287 tisíc lidí.

Z vítězství a tudíž i postupu do finále se po výhře 4:2 radovali hokejisté Southern Sting. O titul se střetnou s Western Valley Panthers.

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní