Rubriky:

Ostatní

Proč byl Dravecký vyřazen ze slovenské reprezentace? Útočník Třince se zpozdil v suši baru

17. prosince 2017 19:15 - Praha/Hamar

Za své chování se kaje a omlouvá. Útočník Třince Vladimír Dravecký, který byl v pátek kvůli porušení životosprávy vyřazen z kádru slovenské hokejové reprezentace, prozradil podrobnější důvod, proč na turnaji čtyř zemí v norském Hamaru neodehrál ani minutu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Byli jsme s Michelem Miklíkem na týmové večeři a vzpomněli jsme si, že ve městě je výborný suši bar, a tak jsme vyrazili. My jsme jako ‚bratři' a strašně dlouho jsme se neviděli, takže jsme si chtěli pokecat. Na hotel jsme se pak vrátili před jedenáctou večer," pravil Dravecký pro slovenská média.

„Pokud jsem něco porušil, beru vše na sebe. Tímto způsobem se chci omluvit všem zúčastněným," dodal dvaatřicetiletý forvard, jenž za Slovensko nastoupil v 73 zápasech, ve kterých vstřelil 14 gólů.

Za své chování byl Dravecký nekompromisně potrestán. Vedení reprezentace ho vyřadilo z kádru. „Jsme v poslední fázi přípravy na olympijské hry a tým se musí plně soustředit na turnaj. Pro nás je to uzavřené a víc bychom se k této citlivé věci nechtěli vyjadřovat," řekl v pátek agentuře TASR mluvčí slovenské výpravy Peter Jánošík.

Slováci na turnaji nakonec skončili druzí s jednobodovou ztrátou na B-tým Ruska. Svěřenci Craiga Ramseyho nejprve porazili Francii 4:2, poté prohráli s Ruskem 2:3 v prodloužení a na závěr zdolali Norsko 1:0 po samostatných nájezdech.

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní