Rubriky:

Reprezentace

Obránce Dietz byl dodatečně nominován do české reprezentace na Karjalu

30. října 2016 23:16 - Praha
(Aktualizováno: 30. října 2016 23:31)

Obránce Stanislav Dietz z Hradce Králové byl dodatečně nominován do české hokejové reprezentace na listopadový turnaj Karjala v Plzni a Helsinkách. V původním kádru se uvolnilo místo po zranění zadáka Tomáše Kundrátka ze Slovanu Bratislava. O pozvánce pro Dietze informovaly oficiální stránky Mountfieldu.

 

Libor Zavoral, ČTK

Šestadvacetiletý Dietz bude v národním týmu debutovat a je pátým nováčkem v kádru trenéra Josefa Jandače na první díl Euro Hockey Tour. Dalšími jsou útočníci David Kämpf z Chomutova, Robin Hanzl z Litvínova, liberecký Michal Bulíř a Karel Vejmelka z Komety Brno, který bude v pozici třetího gólmana.

Dietz si v této sezóně extraligy připsal v 19 zápasech 11 bodů za čtyři branky a sedm asistencí. Bývalý hráč Českých Budějovic má na kontě v nejvyšší soutěži celkem 126 utkání a 23 bodů za 10 gólů a 13 asistencí.

Čeští hokejisté se sejdou před Karjalou v úterý v Plzni, kde bude o dva dny později od 18:00 na programu první duel se Švédskem. V sobotu je po přesunu do Helsinek čeká zápas s Finskem a v neděli se utkají s Ruskem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace