Rubriky:

Reprezentace

Slovenští hokejisté půjdou na Čechy oslabení. Budou jim chybět dvě extraligové opory

21. srpna 2017 19:56 - Žilina

Ze slovenské hokejové reprezentace se před přípravnými zápasy s českým týmem omluvili obránce Ivan Baranka z Vítkovic a útočník Dávid Skokan z Chomutova. Nahradili je Ladislav Romančík z Trenčína a Marek Zagrapan, který byl v uplynulých týdnech na zkoušce ve Zlíně, ale nakonec zamířil do švýcarského druholigového Winterthuru.

 

Sport.cz s použitím Reuters

V kádru, který dával novému kanadskému trenérovi Craigu Ramsaymu dohromady generální manažer Miroslav Šatan, zůstalo bez Baranky a Skokana devět krajánků z české extraligy.

Jsou to brankář Branislav Konrád z Olomouce, obránci Peter Čerešňák z Plzně, Oldrich Kotvan z Mladé Boleslavi, Juraj Valach z Chomutova, Juraj Mikuš s útočníkem Andrejem Kudrnou ze Sparty, další forvardi Dávid Buc z Olomouce, Radovan Macík z Jihlavy a Radoslav Tybor z Vítkovic.

Slovenský tým se dnes sešel v Žilině. Ve středu se představí od 17:00 proti českým hokejistům v Třinci a o den později se bude hrát v Žilině.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.