Rubriky:

Komerční články

Nadal nebo Djokovič? Sledujte živě finále Australian Open na TV Tipsport!

Komerční článek - 26. ledna 2019 00:05

Rafael Nadal nebo Novak Djokovič? Majitel 17. grandslamových titulů nebo majitel 14. grandslamových titulů? Legendy světového tenisu proti sobě ve finále Australian Open, které v Melbourne Parku a na TV Tipsport slibuje velkolepou podívanou! Sledujte závěrečný duel v neděli od 09:30 živě na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

 

Tipsport

Oba hrají ve skvělé pohodě. Oba nadělili v semifinále turnaje soupeřům „kanárka" a bez sebemenších problémů s přehledem postoupili do finále. Nadal si poradil s překvapením turnaje Řekem Tsitsipasem 3:0 na sety. Stejným poměrem porazil Djokovič Francouze Pouilleho a soupeři dokonce povolil pouhé čtyři gamy. Finále Australian Open nabídne souboj tenisových legend a díky TV Tipsport můžete tento svátek tenisu sledovat živě!

„Rafa" po deseti letech získá druhý titul z Melbourne Parku!

Psal se rok 2009 a Rafael Nadal získal první titul na Australian Open. Je rok 2019, Nadal je po páté ve finále Australian Open a má po deseti letech další šanci podruhé získat Norman Brooks Cup. V analýze sázkař martykupka uvádí: „Nadal může být se všemi výkony naprosto spokojený, neztratil ani set. Naprosto zde dominuje ve všech ohledech své hry."

Vsaďte si a sledujte finále Australian Open na TV Tipsport!

Sledujte mužské finále Australian Open za účasti Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče v přímém přenosu na TV Tipsport.

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit