Rubriky:

Komerční články

Souboj Sparty s Plzní! Vsaďte si a sledujte ho živě na TV Tipsport

Komerční článek - 8. března 2019 10:03

Bitva nesmiřitelných je tady! Vyprodaná Letná uvidí šlágr jako řemen. V sobotu od 17:30 se utká pražská Sparta s plzeňskou Viktorkou. Přiblíží se Letenští čelu ligy nebo se Viktoriáni bodově dotáhnou na Slavii? Vsaďte si a vyhecovanou bitvu sledujte živě na TV Tipsport!

 

Tipsport

Fotbalová Sparta vstoupila do jarní části sezony skvěle, když zvítězila ve všech čtyřech zápasech. Dva zápasy, dvě asistence, kapitánská páska, vůdcovské schopnosti, lídr z nezaplacení. To je faktor X Letenských Bořek Dočkal, který po svém návratu z Číny ukazuje, jak velký hráč to je.

Tým vedený Pavlem Vrbou vlétl do jara neméně úspěšně. V klíčovém souboji Západočeši porazili Slavii 2:0 a v minulém kole na svém hřišti porazili výborně hrající Jablonec. Čí vítězná série bude pokračovat? Sledujte elitní českou ligu živě na TV Tipsport a vše se dozvíte!

Branky padat budou!

Plzeň se chce bodově dotáhnout na vedoucí Slavii a Sparta zase potřebuje zvítězit, aby uživila teoretickou naději na lepší umístění a šanci zahrát si předkolo Ligy mistrů. Oba týmy budou chtít vyhrát, a to by mohlo svědčit útočnému fotbalu. Sázkař motykvac v analýze věří, že uvidíme minimálně jeden gól na každé straně.

Sledujte vyhecovaný souboj na TV Tipsport!

I tentokrát si můžete vsadit a sledovat šlágr Sparta – Plzeň bez jakéhokoliv zpoždění. Užívejte si špičkový domácí fotbal v přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.