Vypadávají vám vlasy? Máte velkou šanci s tím něco dělat.

Komerční článek - 18. března 2019 00:02

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. 95 % alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Ta je dědičná a je způsobena zvýšenou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku.

 

Provexin

Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě-tvarované dutiny v kůži. Při androgenní alopecii se cyklus růstu vlasů zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do růstové fáze. To znamená, že poté, co vlas vypadne, je obnovení růst na tomto místě těžší.

Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Provexin® A100HF je patentovaný přípravek pro opětovný růst vlasů, který byl vyvinut ve Švédsku, kde je také vyráběn. Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky přípravku, říká profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80% účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Přibližně 60 % z účastněných zaznamenalo zvýšený růst vlasů již během prvních 3 měsíců. Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin® A100HF dlouhodobě. Přípravek neléčí androgenní alopecii, ale pozitivně ovlivňuje růst vlasů při pravidelném používání. Jeho používání může také pomoci proti další ztrátě vlasů.

Jednejte co nejdříve

Vlasy jsou velmi důležitou součástí našeho vzhledu; jejich řídnutí, nadměrné vypadávání nebo plešatění je proto velkým problémem nás, kterých se to týká. Provexin® A100HF může v tomto směru pomoci pozitivně změnit život. Provexin® A100HF je třeba používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je většinou možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je možno dělat závěry o působení přípravku. Účinky přípravku Provexin® A100HF jsou vědecky prokázané. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vlasům. Tyto vlasy nakonec vypadají, a poté začnou růst již vlasy stejné barvy a kvality jako jste měl/a předtím.

Faktem je, že díky androgenní alopecii mohou vlasové folikuly úplně zmizet. Toto se stane díky zanedbání problému, a pokud již vlasový folikul neexistuje, nemá nový vlas z čeho vyrůst. Pokud vám vlasy vypadávají déle než 7 až 10 letech, může být jakýkoliv pokus o jejich opětovný růst velmi těžký. Léčba přípravkem Provexin® A100HF by se proto měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů," říká Jonas Müntzing.

Provexin® A100HF je zdravotnický prostředek, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Přípravek byl vyvinut ve Švédsku a poprvé byl testován v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu. Jeho používáním můžete snížit vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Provexin odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly. Usnadňuje tak živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulům a zlepšily podmínky pro růst vlasů. Provexin® A100HF působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů. Snadno se aplikuje a dobře proniká do pokožky hlavy. Provexin® A100HF má klinicky prokázaný účinek na růst vlasů a nemá hlášeny žádné vedlejší účinky. Pro dosažení nejlepšího účinku, by měl být gel aplikován na postiženou oblast dvakrát denně.

Více na provexin.cz

Provexin® A100HF je zdravotnický prostředek, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Přípravek je patentovaný a byl vyvinut ve Švédsku.

Provexin

Přípravek používám zhruba osm měsíců a na několika místech na hlavě se projevuje růst nových vlasů, Říká Jíří Holub z Jičína.

Provexin

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů. 95% alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů

Provexin