Živě

Derby pražských „S“ je tady! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 12. dubna 2019 00:05

Vrchol fotbalového jara je tady. V neděli od 18:00 vypukne bitva nesmiřitelných! Jak se sešívaní vypořádají s náročným programem? Potvrdí Slavia roli favorita? Naváže Sparta na zlepšené výkony? Nastoupí Bořek Dočkal? Vsaďte si a vše se dozvíte na TV Tipsport!

 

Tipsport

Program Slavie v posledních týdnech? Náročný. V nohách má těžké dvojutkání se Sevillou, do toho domácí ligu i pohár a v neposlední řadě první zápas s anglickou Chelsea. To by mohla být výhoda pro celek z Letné. Podle bookmakerů jsou v kurzu 1,69:1 ale jasným favoritem sešívaní, kteří s velkým bodovým náskokem vedou ligu. Říká se, že derby nemá favorita. Jak dopadne to s pořadovým číslem 291? Vsaďte si a sledujte živě bitvu pražských „S"! Získejte navíc 150 Kč zdarma pro nové hráče!

Vyhraje Sparta!

Jako hlavní předpoklad vítězství Letenských vidí sázkař s přezdívkou Kubanj náročnost programu celku z Vršovic, když uvádí: „Zvládnout derby mezi oběma klíčovými zápasy čtvrtfinále Evropské ligy proti londýnské Chelsea bude velice obtížné, a to i pro takový klub, jakým je v současné době Slavia Praha." Souhlasíte s analýzou?

Sledujte derby na TV Tipsport!

Stejně jako v minulých sezónách i letos je to právě TV Tipsport, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Všechny zápasy jsou pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si účet u Tipsportu online, bez nutnosti návštěvy pobočky a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! V Tipsportu můžete totiž celou registraci dokončit pouze online, stačí mít účet u vybrané banky. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.