Živě

Kat favoritů Ajax jede na Tottenham! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Komerční článek - 29. dubna 2019 00:05

Semifinále Ligy mistrů odstartují týmy, které se podle papírových předpokladů neměly takhle daleko probojovat. Ajax si prošlapal cestu mezi čtyři nejlepší až ze druhého předkola, Tottenham se zase do play-off posunul na poslední chvíli a díky nečekané remíze Interu Milán s PSV. Které z překvapení sezony udělá důležitý krok do finále? Vsaďte si u Tipsportu získejte 500 Kč zdarma.

 

Tipsport

Po třech kolech měl Tottenham v základní skupině jediný bod a stál na pokraji vyřazení. Pak ale dvakrát šťastně vyhrál, zvládl i těžký test na Barceloně a proklouzl mezi elitní šestnáctku. Z pavouka škrtnul Dortmund i Manchester City, a teď si brousí zuby na Ajax. Mladý kádr okolo kapitána de Ligta se ale jistě zastrašit nedá, protože na svém tažení vyřídil Real Madrid i Juventus Turín! Přiblíží se další senzaci v Londýně? Vsaďte si na první semifinále Ligy mistrů u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma!

Nizozemská radost v Anglii!

Amsterdamský tým je podle názoru tipéra JarioCze o něco kvalitnější a klidně může ovládnout už úvodní duel. „Ajax hraje nátlakový fotbal a převyšuje své soky i fyzicky. Dobře zahušťuje prostor ve středu hřiště, vysoko napadá a soupeře unaví. Bude to oboustranně vynikající zápas a věřím, že šťastnější budou hosté," předpověděl JarioCze. Vidíte to podobně?

Založte si účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 500 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.