Zlatá sborná? Vsaďte si a sledujte MS na Slovensku živě na TV Tipsport! Získejte navíc 500 Kč zdarma!

Komerční článek - 3. května 2019 13:04

Mistrovství světa v hokeji buší na dveře. Na Slovensku za pár dní vypuknou boje o medaile, na které si brousí zuby hned několik celků včetně českého národního týmu. Ten do turnaje vstoupí bitvou s nepříjemnými Švédy, kteří ovládli poslední dva šampionáty a i letos patří mezi velké kandidáty na titul spolu s Kanadou a Ruskem. Komu věříte vy? Vsaďte si u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma.

 

Tipsport.net

Nesmírně nabušenou soupisku bude mít Rusko s celou řadou hvězd. Sborná bude spoléhat mimo jiné na nejlepšího střelce NHL Alexandra Ovečkina (51 gólů) z Washingtonu, nejproduktivnějšího hráče zámořské soutěže Nikutu Kučerova (41 + 87) z Tampy Bay, Ilju Kovalčuka z Los Angeles nebo Jevgenije Malkina z Pittsburghu. Budou slavit? Vsaďte si a sledujte MS na Slovensku živě na TV Tipsport! Získejte navíc 500 Kč zdarma na první sázky!

Češi nejhůř čtvrtí!
„Letos máme šampionát hned za humny, takže naši budou hrát takřka v domácí atmosféře. Skoro určitě bychom měli postoupit ze skupiny, takže v podstatě jde o to, jestli uspějeme ve čtvrtfinále, nebo ne. Pokud se vyhneme Kanadě, mělo by to vyjít. Dalším soupeřům budeme minimálně vyrovnaným protivníkem," uvádí tipér WIKI47 ve své analýze, kterou naložil za 10 tisíc korun!

Založte si účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 500 Kč na své první sázky!

Tipsport.net
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.