Rubriky:

Komerční články

Slavia v trháku! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 14. října 2019 15:13

Mistrovská Slavia navyšuje vedení na čele prvoligové tabulky. Sešívaní po zaváhání Plzně mají k dobru na svého rivala ze západu Čech již šest bodů a po nadcházejícím vzájemném střetu to může být už o devět! Podaří se týmu kouče Jindřicha Trpišovského zasadit Viktorii další ránu? Vsaďte si a sledujte živě TV Tipsport, kde se vše dozvíte! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

 

Kvalita a šířka kádru. To je něco, co mohou sešívaným závidět všichni soupeři na české elitní scéně. I proto tým kouče Jindřicha Trpišovského dominuje ligové tabulce a jako jediný je stále bez porážky. Tuto bilanci by si červenobílí chtěli udržet i ve Štruncových sadech. Na druhé straně Plzeň potřebuje Pražany porazit, aby stáhla narůstající ztrátu. Tušíte, jaké bude pořadí po závěrečném kole? Vsaďte si a sledujte nejvyšší soutěž živě na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Viktoria mistrem!

Michel90 věří v boji o titul borcům ze Štruncových sadů: „Plzeň si letos po brzkém vypadnutí z předkola EL Evropu nezahraje, může se soustředit jen a pouze na domácí soutěž. To Slavii čeká náročná sezona a podle mě letos nebude ve vyrovnanějších zápasech tolik dominovat." Inspirujete se?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.cz
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.