Rubriky:

Komerční články

Ubrání kohouti Schicka? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 19. února 2020 00:05

Top klubová fotbalová soutěž světa je zpět. Tento týden jsou programu úvodní osmifinálové zápasy! Jak do play off Ligy mistrů vkročí Patrik Schick se svým Lipskem? Německý pohárový zástupce, který v Bundeslize srdnatě bojuje o titul, se o co nejlepší výchozí pozici do odvety porve na hřišti Tottenhamu, loňského finalisty. Co myslíte, odvezou si býci z Londýna alespoň remízu? Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma na své první sázky!

 

Tipsport.net

Ve středu se v akci představí i letošní senzace jménem Atalanta Bergamo. Italský tým nevstoupil do LM ideálně, první čtyři duely skupinové fáze nevyhrál (tři krachy, jedna plichta). Přesto se při své premiérové účasti v soutěži radoval z postupu (vůbec poprvé se v současném systému stalo, že se někdo po třech porážkách na úvod vklínil mezi 16 nejlepších)! Bude Bergamo řádit i ve vyřazovací části? Vsaďte si na osmifinále Ligy mistrů a získejte 150 Kč zdarma!

Pohádka neskončí!

„Atalanta hraje poslední tři roky krásný ofenzivní fotbal. Neustále buší do soupeře, dokud nepadne. Vedení navíc stabilizovalo kádr, z něhož dva roky nikdo důležitý neodešel a zároveň byl citlivě doplněn. V Serii A je pak mužstvo čtvrté a velkou zásluhu na tom má útočné trio Zapata, Gómez a za mě neuvěřitelný Iličič. Přes defenzivně laděnou Valencii, která měla obrovskou kliku, že se dostala do play off, postoupí,“ hlásí davoci1. Souhlasíte s jeho analýzou?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.