Rubriky:

Komerční články

Zahrajte si kvíz Tipsportu o Nety!

Komerční článek - 17. dubna 2020 12:24

Chcete otestovat svoje sportovně sázkařské znalosti a zároveň se zúčastnit slosování o zajímavé ceny? Založte si účet u Tipsportu a vyzkoušejte kvíz! Ze všech účastníků, kteří vyplní kompletní soubor otázek a odpovědí, bude vždy vylosováno 520 hráčů, kteří získají celkem 60 000 korun na sázení. Jdete do toho? Staňte se členem největší komunity sázkařů! Získejte navíc 150 Kč zdarma!

 

Tipsport.net

Série kvízů vzbudila u klientů skupiny Tipsport v době, kdy jsou zásadní sportovní soutěže kvůli pandemii koronaviru přerušené nebo ukončené, velký ohlas. Premiérový díl si nenechalo ujít 26 166 hráčů, do druhého se zapojilo 26 253 soutěžících. V plánu jsou další, s pestrými tématy a různou obtížností.

Věděli byste například, jak se jmenoval klub AC Sparta Praha při svém založení? Kterému hráči NHL se přezdívá Krysa? A co znamená v cyklistické Tour de France označení Červená lucerna? I takové otázky najdete v kvízech Tipsportu.

Každý kvíz je přitom zdarma, není zapotřebí se do něho speciálně nominovat. Stačí se přihlásit do svého herního konta u Tipsportu. Vždy, když bude vydaný nový kvíz, budete o něm informováni v soukromé zprávě. Tam na něho najdete odkaz. V určené časové lhůtě pak odpovíte na několik otázek. Jedna ze čtyř možností odpovědí bude vždy správná.

A odměny? 20 vylosovaných soutěžících z těch, kteří odpoví na všechny otázky v kvízu, dostane po 500 Kč na sázení. Dalším 500 hráčům přiteče na herní konto po 100 korunách.

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.