Rubriky:

Komerční články

Boj o záchranu vrcholí! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 29. června 2020 15:20

Elitní česká fotbalová soutěže spěje do finiše. Zatímco mistrovská tajenka již byla rozluštěna, o udržení v lize budou týmy svádět ještě tuhý boj. V sestupových vodách je namočené trio Příbram, Opava a Karviná. Kdo poputuje do druhé ligy přímo, a které dva celky bude čekat baráž? Vsaďte si a sledujte všechna utkání nejvyšší české soutěže v přímých přenosech na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

 

Tipsport.net

Příbram má po 33 kolech na svém kontě 25 bodů stejně jako Opava. Karviná je na tom o něco lépe (27), ale ani ta nemá zdaleka nic jisté. Nyní se představí ve Zlíně, který porazila třikrát v řadě! Opava doma hostí Olomouc, a kdyby se opakoval trend z předchozích šesti zápasů, jistě by se Slezané nezlobili. Ani jednou totiž hostující tým během této série nevyhrál (4-2-0). Příbram se utká s Teplicemi, které Středočechy před dvěma týdny vypráskaly 4:0. Jak dopadne nadcházející klání? Vsaďte si a buďte u toho i vy v přímých přenosech na TV Tipsport!

Příbram jasný favorit
„Zápas Teplic s Příbramí má podle mého jasného favorita. Severočechům už o nic nejde, naopak domácí jsou ve skupině o záchranu poslední, ale vítězství by je posunulo o dvě příčky výš. Nedivil bych se ani, kdyby hosté přijeli s několika dorostenci na zkoušku,“ uvádí Donalds v analýze na ostrou jedničku v kurzu 1,7.

Necháte se inspirovat?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.