Startuje boj o Ligu mistrů! Zboří Sparta Rapid?

Komerční článek - 19. července 2021 14:41

Pohárová jízda začíná. Letenští v úterý rozehrají 2. předkolo Ligy mistrů. Zvítězí tým trenéra Pavla Vrby na hřišti Rapidu? Od sezony 2016/17, kdy ovládli základní skupinu Evropské ligy, fotbalisté Sparty v předkolech pokaždé shořeli na úvodním soupeři. Nad jejich síly byl Trabzonspor, CZ Bělehrad i Subotica. Bude to nyní jiný příběh?

 

Tipsport

Vsaďte si u Tipsportu, získejte 150 Kč zdarma na své první sázky a bitvu ve Vídni sledujte živě na TV Tipsport. Tipsport stream nabízí exkluzivně jako jediná sázkovka. Přímý přenos navíc bude ve vysoké kvalitě a můžete si ho přepnout na celou obrazovku (fullscreen).

Sparta naposledy hrála skupinovou fázi Ligy mistrů na podzim roku 2005. Šanci na průnik do základní části v letošní sezoně si vybojovala díky 2. místu v minulém ročníku elitní české ligy (stejně jako Rapid v rakouské soutěži). V cestě jí teď stojí tři soupeři. Prvním je celek z hlavního města Rakouska. Odveze si český pohárový zástupce z Vídně pozitivní výsledek do odvety? Pokud Pražané postoupí, přesunou se do 3. předkola LM. V opačném případě je čeká 3. předkolo Evropské ligy.

Rapid se zapotí

Tipér ingkralik69 míní, že mužstvo ACS ovládne minimálně jeden poločas (s kurzem 2,08): „Zvolil jsem svoji oblíbenou sázku. Upřímně jsem rád, že sparťané začínají venku a ne doma. Mají za sebou celkem povedenou přípravu s pěti triumfy, remízou, porážkou a se skóre 28:7. Ano, jednalo se pouze o přáteláky, ale i přesto věřím tomu, že ofenzivní síla Dočkala a spol. alespoň v jedné půli promluví. Šance obou klubů na úspěch jsou podle mě vyrovnané.“

Souhlasíte s ním? Nechte se inspirovat jeho analýzou.

Založte si účet u Tipsportu online bez návštěvy pobočky a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.