Rubriky:

Komerční články

Světový rekordman Honza Železný prozradil, jak si udržuje klouby a svaly ve formě

Komerční článek - 23. května 2016 00:05

Držitele světového rekordu a trojnásobného mistra světa v hodu oštěpem Jana Železného, asi není nutné představovat. V životě vynaložil hodně píle a úsilí, aby svůj mimořádný talent zúročil. I po skončení aktivní sportovní kariéry je Honza stále ve skvělé formě. Je trenérem našich nejlepších současných oštěpařů a bez problémů zvládá náročné tempo svého života.

 

Sport.cz

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, a proto užívám doplněk stravy VitaePro®." Říká Jan Železný.

Nové VitaePro® bylo vyvinuto pro komplexní podporu pohybového aparátu. Navíc je obohaceno o další složky, které přispívají ke správné funkci srdce, podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Vyzkoušejte VitaePro® i Vy, nyní se slevou 50% na první zásilku

Začíná pro vás být sportování obtížnější? Koníčky či práce Vám přijdou namáhavější a vy cítíte, jak vaše klouby při každém pohybu dostávají více zabrat. Pohybový aparát se opotřebovává mimo jiné s přibývajícím věkem. Klesající pružnost a ohebnost jsou jedním z prvních ukazatelů. Toto je přirozený, ale bohužel negativní vývoj, kterému podléhají ženy i muži stejně. VitaePro® s obsahem výtažku z Boswellia serrata vám pomůže zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí vašich kloubů. Její pryskyřice je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic. Další látky ve VitaePro® se postarají o udržení normální činnosti svalů. Důkazem, že VitaePro® funguje je i fakt, že ve Skandinávii je jedním z nejprodávanějších doplňků stravy vůbec.

Vyvážené složení VitaePro® podporuje funkčnost celého pohybového aparátu, činnost srdce a imunitní systém. VitaePro® má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Dále obsahuje vitamíny C, E, minerál selen a nenasycené mastné kyseliny Omega-3.

Více na vitaepro.cz