Rubriky:

Komerční články

Vikingové jdou do boje! Vystřelí tipérovi Dusinho7 86 000 Kč?

Komerční článek - 3. července 2016 00:02

Jak vidí sázkaři bitvu Francie s Islandem? Prodlouží Island svůj sen, nebo potvrdí domácí roli favorita? Vsaďte si na Euro u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma. Teď na vás navíc čeká i český reprezentační dres.

 

Sport.cz

Dnes ve Francii poznáme posledního semifinalistu a bude to pořádná bitva! Vyhecovaní islandští vikingové se budou rvát o životní postup do semifinále Eura a domácí favorité s nimi nebudou mít vůbec lehkou práci. Jak totiž v analýze dodává tipér peholda, „Francie je pod tlakem, protože vyhrát musí, kdežto Island může jenom překvapit, a tak bude hrát v klidu a zužitkuje svou střeleckou efektivitu."

Francie je favorit, ale Island se bude rvát

Domácím Francouzům věří na 70 % tipérů v kurzu 1,43:1. Remízu i výhru Islandu pak hraje shodně 15 % borců. Hodně odvážný tip pak přidal do Tiket arény Dusinho7. Ten za tisícovku poslal do hry sázku na to, že Francouzi sice ovládnou první poločas, ale celý zápas vyhrají Islanďané. V kurzu 86:1 si tak kráčí pro krásných 86 000 Kč!

Oblečte se do reprezentačního dresu

U Tipsportu máte aktuálně možnost získat krásný reprezentační dres! Není to vůbec složité. Stačí splnit jen tři jednoduché kroky. Založíte si účet u Tipsportu, vložíte na něj alespoň 500 Kč a do konce fotbalového Eura si vsadíte alespoň za 500 Kč v minimálním kurzu 2:1. Nepropásněte tuto šanci a vyzvedněte si oficiální dres českého týmu u Tipsportu.

Získejte dres i 150 Kč zdarma!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a oblečte si krásný repre dres! Navíc získáte zcela zdarma 150 Kč na své první sázky a vstupní bonus 50 000 Kč!