3. ročník Prague Harley Days již první zářijový víkend

Komerční článek - 29. srpna 2016 00:05

Letošní léto vyvrcholí v Praze silnými stroji, burácejícími motory, vůní benzínu a hlavně zábavou pro celou rodinu. Dne 2. až 4. září prožije holešovické Výstaviště v duchu Harley-Davidson - na programu je totiž 3. ročník Prague Harley Days!

 

Sport.cz

Akce se ponese opět ve stylu zábavy pro celou rodinu, výstavy motocyklů, večerního programu, koncertů, Mattel Family zóny, galavečeru thajského boxu, zkušebních jízd na H-D zdarma, kaskadérské show a především proslulé spanilé jízdy centrem Prahy. Letos dokonce s exkluzivní zastávkou na Staroměstském náměstí, které v jeden moment obsadí dokonce 1 500 motocyklů H-D.

Skvělou možnost vyzkoušet si jízdu na strojích Harley-Davidson zdarma nabídne Demo Truck – kamión plný motocyklů aktuální modelové řady. Zájemci si budou moci po všechny tři dny vybrat z 23 motocyklů značky a poznat osobitý styl a jízdní vlastnosti strojů H-D, i to, který jim sedne nejvíce.

Za zmínku stojí i kaskadérská show, kterou ocení všichni milovníci adrenalinové zábavy, kdy budou mít jedinečnou šanci seznámit se s možnosti a hranicemi, kam až lze s motocyklem zajít a co vše je možné na něm předvést.

Vstupenky lze zakoupit na zde, za 300 Kč na všechny 3 dny. Vstupné platí jen muži.


Patička stránky: