Rubriky:

Komerční články

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a získejte zdarma 150 Kč!

Komerční článek - 19. ledna 2017 16:39

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 105. ročník Australian Open, který od začátku až po finále můžete sledovat živě na TV Tipsport!

 

Tipsport.net a.s.

Napínavé bitvy o první Grand Slam jsou tady! V přímých přenosech na TV Tipsport se nám představí světová tenisová špička a je se už od začátku na co dívat! Největší komunita sázkařů má o favoritech jasno. Mezi muži opět tipéři sází na hrající legendu, Rogera Federera v kurzu 17:1, trochu pozadu je pak aktuální favorit bookmakerů a světová dvojka, Andy Murray s kurzem 2,4:1.

Zopakuje Karolína Plíšková US Open?
V ženské části se pak obrovské důvěře těší česká jednička a aktuálně pátá hráčka světa, Karolína Plíšková. Přes šedesát procent tipérů využilo kurzu 9:1 na její triumf. Potvrzuje to v analýze i tipér kunderak1, který píše: „Loňské finále na US Open ji dodalo další dávku sebevědomí, které se teď bude hodit. Bez něho takový turnaj vyhrát nelze."

Vsaďte si a sledujte Australian Open na TV Tipsport!
Všechny hvězdy světového tenisu můžete opět sledovat v přímých přenosech na TV Tipsport. Vsaďte si a sledujte v akci Williamsovou, Murrayho nebo české hvězdy na Australian Open.

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net a.s.

Zrušit