Rubriky:

Komerční články

Prague Harley Days 2017 již první zářijový víkend

Komerční článek - 28. srpna 2017 00:05

I v letošním roce prožije Praha první zářijový víkend ve stylu Harley-Davidson, silných strojů, burácejících motorů, ale především zábavy pro celou rodinu. Na programu je již 4. ročník akce Prague Harley Days!

 

Ta se letos uskuteční v termínu 1. a 2. září 2017 v areálu holešovického Výstaviště. Tentokrát poprvé se akce více přiblíží open air festu, kdy prakticky veškerý doprovodný program, včetně koncertů a dalších vystoupení, bude probíhat na venkovní stagi před Průmyslovým palácem. Harley-Davidson se v letošním roce rozhodl Prague Harley Days pojmout skutečně velkolepě a chystá pro návštěvníky opravdový hit! Poprvé za 4 roky umožní jednomu šťastlivci získat motocykl H-D na rok zcela zdarma. Co může být lepší pozvánkou a dokonalejším zakončením prázdnin než fakt, že z akce plné silných ikonických strojů odjedete právě na jednom z nich?

Harley-Davidson na rok ZDARMA

Prague Harley Days letos opět nabídnou unikátní program. Jedním z hlavních lákadel, které tu v předešlých ročnících nebylo, je motocykl Harley-Davidson na rok zdarma. Konkrétně se jedná o model Street Bob z řady Dyna, který si z akce šťastný výherce odveze.

K jeho zisku stačí jediné! Dorazit na Prague Harley Days a zúčastnit se na nich speciální aktivity, na jejímž konci bude pro vítěze právě motocykl H-D Street Bob. A rok ve znamení Harley-Davidson může právě Prague Harley Days 2017 odstartovat!

Poslední prázdninový víkend v rodinném duchu

Prague Harley Days jsou i letos akcí pro celou rodinu. Nebude na nich tak pochopitelně chybět family zóna pro nejmenší, relax zóna pro ženy, hudební vystoupení, galavečer thajského boxu, výstava motocyklů od nejstarších kousků až po současné, soutěž přestaveb Prague Custom Battle, zkušební jízdy na strojích Harley-Davidson zdarma, proslulá spanilá jízda Prahou ani legendární hosté.

4. ročník akce opět navazuje na tradici předešlých let a skvěle demonstruje, že motorkářský styl je přístupný široké veřejnosti, boří mýty napříč společností a spojuje. Spojuje bez ohledu na věk, pohlaví, vzdělání, sociální skupinu či barvu pleti.

Vstupné je pro ženy a děti zcela zdarma. Platí pouze muži, a to 400 Kč, ve kterých jsou již zahrnuty 2 žetony na občerstvení a vstupenka platí na celou dobu trvání Prague Harley Days. Návštěvnost pořadatelé očekávají okolo 20 000 osob za víkend.

Zároveň dodejme, že už v roce 2018 slaví Harley-Davidson 115 let své existence a Praha se stala hlavním místem konání těchto oslav konajících se 5. – 8. července 2018. V dalším roce se tak může naše metropole těšit skutečně na unikátní akci, kterou ještě nezažila a Prague Harley Days 2017 mohou být skvělou „předpremiérou".

Pokud však po Prague Harley Days nechcete čekat téměř rok na oslavy 115. výročí, můžete si Harley-Davidson užít znovu již o týden později, 9. a 10. září 2017, rovněž v areálu holešovického Výstaviště, kde se uskuteční akce s názvem Jack Daniel's presents Burgerfest, každoroční nejmasitější akce roku a největší festival burgerů v Evropě. Na ní se kromě vybraných burgráren a bohatého programu, kde vystoupí například i Tonya Graves se svojí skupinou, můžete opět těšit na stroje Harley-Davidson a výstavu motocyklů.

www.pragueharleydays.cz.

Zrušit