Rubriky:

Komerční články

Co dělá klesající hladina testosteronu s vaším tělem

Komerční článek - 2. října 2017 00:00

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle.

 

Testomax

Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu a to každým rokem zhruba o 1 %. Pokles hladiny testosteronu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže. Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i díky vnějším faktorů dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, všudypřítomný stres a nevyvážený jídelníček, žádnému muži lepší pocit nepřidá.

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec se v doplňcích stravy celkem vyznám a chápu, co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se," říká světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný.

Braňte se negativním příznakům způsobených poklesem hladiny testosteronu

Přirozenému poklesu hladiny testosteronu neboli andropauzy si na sobě všimne dříve či později každý muž: úbytek svalové hmoty, fyzická a duševní vyčerpanost a labilita, zpomalující se metabolismus, menší zájem o sex. Testomax může pomoci při boji proti negativním vlivům andropauzy díky svému jedinečnému složení. To přirozenou cestou podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík). „Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!" dodává Železný.

Lepší pocit z pevnějšího těla

Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. "Samozřejmě jen Testomax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě, budete mí určitě lepší výsledky," doporučuje světový rekordman Jan Železný. Více na TestoMax.cz

* (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.