Rubriky:

Komerční články

Živě

Na světové rekordy to nestačí, ale na lepší výsledky v boji proti příznakům klesající hladiny testosteronu ano!

Komerční článek - 9. října 2017 00:00

Únava a vyčerpaní, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu.

 

Testomax.cz

Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let přirozeně klesá hladina testosteronu a to každým rokem zhruba o 1%. To znamená, že negativním příznakům klesající hladiny testosteronu musí dříve či později čelit každý muž. Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i kvůli vnějším faktorů dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, stres a nevyvážený jídelníček žádnému muži lepší pocit nepřidají. "Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec se v doplňcích stravy celkem vyznám. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se," říká světový rekordman Jan Železný.

Braňte se negativním příznakům způsobených poklesem hladiny testosteronu
Přirozenému poklesu hladiny testosteronu si na sobě všimne každý muž kolem čtyřicítky: úbytek svalové hmoty, fyzická a duševní vyčerpanost, zpomalující se metabolismus, menší zájem o sex. Testomax může pomoci v boji proti negativním vlivům andropauzy, díky svému jedinečnému složení. To přirozenou cestou podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Lepší pocit z pevnějšího těla
Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Muži doporučují TestoMax, SLEVA 300 Kč, doprava ZDARMA
TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. "Samozřejmě jen Testomax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě budete mít určitě lepší výsledky. Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!" dodává Železný.

Více na TestoMax.cz

* (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)