Rubriky:

Formule 1

Dobré zprávy! Schumacher dělá pokroky, prozradil rodinný přítel a bývalý šéf Ferrari

31. července 2019 09:52 - Monte Carlo/Praha

Fanouškům svitla nová naděje! Stav legendy formule 1 Michaela Schumachera, který se zotavuje z těžkého poranění hlavy, jež si přivodil téměř před šesti lety při lyžování, je údajně lepší. S dobrou zprávou přišel bývalý šéf Ferrari a Schumacherův dlouholetý přítel Jean Todt. Podle něj dělá Michael pokroky. Dokonce prý spolu v televizi sledovali závody F1.

 

Petr Hloušek, Právo

V prosinci to bude 6 let od doby, kdy si ikona formulového závodění přivodila vážná poranění hlavy během lyžování. Od té doby fanoušci doufají, že se stav sedminásobného mistra světa zlepší a svého hrdinu ještě někdy spatří na veřejnosti. Nyní jim svitla malá naděje.

Prezident FIA přišel nedávno s pozitivní zprávou. „Vždy jsem opatrný v těchto prohlášeních, ale je to pravda, dělá pokroky. Díval jsem se společně s Michaelem na závod F1 v jeho domě ve Švýcarsku," nechal se slyšet třiasedmdesátiletý Todt pro rozhlasovou stanici Radio Monte-Carlo.

„Je v nejlepších rukou, nevzdává se a nadále bojuje. Naše přátelství už samozřejmě nemůže být stejné jako kdysi," narážel Todt na nedávné prohlášení, které mnohé fanoušky zarmoutilo. „To je proto, že spolu už nemůžeme komunikovat jako dřív," vysvětlil Todt, který společně s Michaelem získal pět titulů ve stáji Ferrari.

Šokující zpráva! Schumacher se má ukázat fanouškům. Datum už bylo stanoveno

Ve stopách svého otce kráčí Schumacherův syn Mick, který se v současnosti snaží probojovat mezi elitu ve formuli 2. Nedávno se před Velkou cenou Německa Mick prohnal Hockenheimringem v tátově ferrari z roku 2004.

Mick Schumacher si vyzkoušel formuli, kterou proslavil jeho otec.

pb, Sport.cz

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.