Živě

Piloti F1 Albon a Gasly provětrali své formule v ulicích Istanbulu

12. listopadu 2020 14:18 - Istanbul/Praha

Piloti formule 1 Alex Albon z Red Bullu a Pierre Gasly z Alpha Tauri si pro fanoušky motorsportu připravili parádní podívanou. Před víkendovou Velkou cenou Turecka se ve svých strojích projeli ulicemi Istanbulu a nechyběla ani efektní jízda přes světoznámý Bosporský most. Na povedené video z celé akce se můžete podívat níže.

Video již není dostupné

sntv

Překvapivý pohled se naskytl občanům Istanbulu během středečního dne. Dva piloti formule 1 Albon a Gasly se ve svých závodních strojích vydali přes Bosporský most, který spojuje Evropu s Asií.

Zástupci týmů si pro fanoušky připravili parádní video, na kterém je zachycena jízda kolem několika dalších istanbulských památek jako jsou například Galatský most, historická čtvrť Sultanahmet nebo slavná Mešita sultána Ahmeda.

Seriál F1 se do Turecka vrací po 9 letech. V roce 2011 tu zvítězil Sebastian Vettel před Markem Webberem a Fernandem Alonsem. Kdo Velkou cenu Turecka ovládne v letošní sezoně? To se fanoušci formule 1 dozví už o víkendu.

pb, Sport.cz

Sport 2 Vítěz: M. Verstappen (Red Bull) Velká cena Francie Vítěz: M. Verstappen (Red Bull) konec
20210620T15:00:00+0200
Velká cena Francie
Velká cena Francie
Velká cena Francie

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.