Rubriky:

Formule 1

Schumachera svět neviděl už tři roky. Na Facebooku se zjevil na staré fotce se psy

29. prosince 2016 11:10 - Praha

Fenomenální závodník formule 1, to byl Michael Schumacher. Německý sportovec, který si šel tvrdě za svým. Před třemi lety měl vážnou nehodu na lyžích. Od té doby o jeho zdravotním stavu přišly tisíce zpráv, žádná ještě nebyla vítězná. Titulky si odporují... "Stav se lepší, nečekejte zlepšení, prodej fotky nemocného sportovce, prodej majetku, protože léčba je velmi nákladná." Jaké byly tři roky Schumachera, o kterých patrně on sám mnoho neví?

 

29. 12. 2013

Legenda a sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher v neděli dopoledne utrpěl při lyžování ve francouzských Alpách vážná zranění hlavy a v nemocnici v Grenoblu bojuje o život. Lékaři potvrdili, že čtyřiačtyřicetiletý pilot zůstává s otokem na mozku v kómatu a jeho stav označili za velmi vážný.

30. 12. 2013

„Michaeli, jsem s tebou a s tvojí rodinou. Modlím se za tebe, bratře. A přeji brzké uzdravení," napsal na twitteru Felippe Massa, brazilský pilot formule 1, který s německým fenoménem prožil dva roky v italské stáji Ferrari a následně mu byl Schumacher tři sezóny velkým rádcem a mentorem. „Modleme se za Michaela všichni. Za jeho rychlé a úplné uzdravení," uvedl na svém účtu bývalý tenista Boris Becker.

16. 1. 2014

Už devatenáct dnů setrvává legendární pilot formule 1 Michael Schumacher po těžkém karambolu na sjezdovce v Savojských Alpách v umělém spánku na klinice v Grenoblu. O stavu sedminásobného mistra světa nepřicházejí už druhý týden žádné nové zprávy a v jeho rodném Německu se objevily spekulace, že by se Schumacher z kómatu nemusel už nikdy probudit.

30. 1. 2014

Lékaři na klinice v Grenoblu začali probouzet Michaela Schumacher z umělého spánku. Informaci potvrdila pro deník Bild manažerka legendárního pilota formule 1 Sabine Kehmová.

26. 3. 2014

Dva týdny starý záblesk naděje skomírá. O stavu těžce zraněného Michaela Schumachera opět nejsou žádné oficiální zprávy a čerstvý příspěvek bývalého šéflékaře formule 1 Garyho Harsteina, který publikoval na svém blogu, příliš optimismu nepřinesl. Fanoušci legendárního závodníka by se prý měli připravit na nejhorší.

Merry Christmas & Happy New Year! Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr! #TeamMichael #KeepFighting

Zveřejnil(a) Michael Schumacher dne 23. prosinec 2016

4. 4. 2014

Povzbudivá zpráva! Po více než třech měsících v umělém spánku a vážném zranění hlavy dělá legendární německý pilot formule 1 Michael Schumacher pokroky. Manažerka slavného jezdce Sabine Kehmová v pátek uvedla, že chvílemi nabývá vědomí a probouzí se.

11. 7. 2014

Vůbec poprvé od prosincové nehody manžela sama promluvila s novináři. A její slova přinesla další závan naděje. Manželka Michaela Schumachera Corinna se nechala v německém týdeníku Neue Post slyšet, že se stav sedminásobného mistra světa formule 1 po převozu na rehabilitační kliniku v Lausanne zlepšuje.

7. 10. 2014

Dobré zprávy o zdravotním stavu německého závodníka Michaela Schumachera přinesl jeho blízký přítel a současný prezident Mezinárodní automobilové federace (FIA) Jean Todt. Podle něj může Schumacher po vážném úrazu hlavy a několikatýdenním kómatu stále vést relativně normální život, i když formuli 1 už asi nikdy řídit nebude. Todt navštívil „Schumiho" v jeho vile ve švýcarském Glandu, kde se sedminásobný mistr světa zotavuje z vážného zranění, a přinesl pozitivní zprávy.

29. 12. 2014

Smutná událost, od které uběhl přesně jeden rok! Neděle 29. prosince 2013, osudný den, který změnil a výrazně ovlivnil život sedminásobného světového šampióna formule 1. Jak je na tom vítěz jednadevadesáti Velkých cen nyní? Těžko říct, jisté však je, že věrohodnou odpověď bychom dostali pouze od jeho nejbližších. Jeho aktuální zdravotní stav je totiž zahalen velkým mlčením a spekulacemi.

25. 11. 2015

Už skoro dva roky uplynuly od tragické nehody bývalého šampióna formule 1 Michaela Schumachera. Oficiální informace o Schumacherově zdraví jsou jen strohé, a tak se fanoušci vždy musí spolehnout na občasné výpovědi jeho blízkých přátel.

⏪ The weekend when Michael Schumacher made the world sit up and take notice…

Zveřejnil(a) F1 dne 28. prosinec 2016

22. 12. 2015

Nejkrásnější dárek k Vánocům? Nebo snad rovnou zázrak? Německý magazín Bunte tvrdí, že legendární pilot formule 1 Michael Schumacher udělal dva roky po devastujícím zranění hlavy a mozku první kroky a rozhýbal jednu paži. Management německého závodníka ale tyto informace popřel.

14. 1. 2016

Papež František se bude modlit za uzdravení bývalého mistra světa formule 1 Michaela Schumachera. Svatého otce o to požádal předseda Mezinárodní automobilové federace Jean Todt, který v minulosti jako šéf týmu Ferrari pomohl německému jezdci získat pět z jeho sedmi titulů.

26. 7. 2016

Už dva a půl roku uplynulo od tragické nehody na lyžích, při níž se jeden z nejslavnějších pilotů historie formule 1 Michael Schumacher zranil a upadl do kómatu. Přestože ve své hvězdné kariéře vydělal německý závodník miliardy, je jeho léčba natolik nákladná, že je rodina nucena rozprodávat svůj majetek.

16. 8. 2016

Pokud je to pravda, bude to pro formuli 1 dlouho očekávaná skvělá zpráva. Již déle než dva a půl roku veřejnost trápí negativní informace o zdravotním stavu legendárního šampióna. „Schumi začal reagovat, dostane se z toho," vyhlásil v pondělí Luca di Montezemolo, bývalý šéf Ferrari.

6. 9. 2016

Období naděje a optimismu střídají špatné zprávy. A poslední zvěst o zdravotním stavu Michaela Schumachera, legendárního pilota formule 1, je přímo zdrcující. „Michael se už na veřejnosti neobjeví, zázraky se totiž nedějí," uvedl jeden z přátel Schumiho rodiny Gerd Krämer pro web itechpost.com.

4. 11. 2016

Trochu optimističtější zprávy přicházejí z okolí Michaela Schumachera. Podle jeho bývalého šéfa Rosse Brawna se u sedminásobného světového šampióna ve formuli 1 objevují povzbudivá znamení.

29. 12. 2016

Tři roky od nehody. Tisíce zpráv, ale výsledek stále stejný, Schumacher se neobjevil na veřejnosti a o jeho zdravotním stavu se jen spekuluje. Jeho facebook před svátky přinesl sedmnáct let staré, možná optimisticky laděné foto se psy. Co bude dále?

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1