Rubriky:

Formule 1

Trojnásobný světový šampión ve formuli 1 sní o kariéře herce

30. března 2017 23:06 - Melbourne/Praha

O své budoucnosti má Lewis Hamilton jasno. Až jednou skončí s kariérou jezdce ve formuli 1, stane se hercem. Trojnásobný mistr světa by si totiž rád zahrál ve filmu, který by byl o jeho životě natočen.

 

Brandon Malone, Reuters

„Už teď vím, jak by měl film vypadat,“ prohlásil Lewis Hamilton v rozhlasovém pořadu Confidential On Nova v australském rádiu. „Zahrál bych si v něm nejspíš sám sebe. Zatím jsem neviděl žádného herce, který by mi byl podobný a ani nevím o žádném, že by mě chtěl ztvárnit,“ vysvětloval dvaatřicetiletý Brit.

„Můj příběh je o příchodu ze skromných poměrů. Jsem možná poslední z vymírajícího druhu, protože v dnešní době téměř každý závodník pochází z bohatých poměrů. Bude to rodinný film, který bude vyprávět odkud pocházím, jak jsme to jako rodina zvládli, jaké oběti jsme museli přinést a s jakými překážkami jsme se na této cestě střetli,“ líčil svou představu o scénáři trojnásobný světový šampión.

Pilot Mercedesu věří, že film o něm by pro mnohé mohl být inspirací. „Myslím, že by to mohlo být inspirující pro všechny lidi na světě. Bude to pro rodiny, jak mají držet pohromadě, o snech, které mají následovat a pokusit se je uskutečnit,“ uzavřel milovník hudby, jenž hraje na několik nástrojů včetně kytary a klavíru.

vk, Sport.cz, Právo

Sport 2 Vítěz: S. Vettel (Ferrari) Velká cena Singapuru Vítěz: S. Vettel (Ferrari)   konec
20190922T14:10:00+0200
Velká cena Singapuru
Velká cena Singapuru
Velká cena Singapuru

Časová osa: Formule 1