Rubriky:

Motocykly

Živě

Motocyklista Brabec se ošklivě zranil při tréninku na Rallye Dakar

23. května 2019 18:03 - Tunis

Motocyklový jezdec Jan Brabec si v Tunisu při tréninku na příští ročník Rallye Dakar zlomil nohu, palce na rukou, žebra a kostrč. Čeká jej dlouhá pauza, ale přesnější dobu léčení a rekonvalescence zatím není možné určit. Pilot týmu Big Shock Racing se zranil ve středu a už je po operaci.

 

Big Shock Racing

"Přejížděl jsem z pisty na pistu a přejel jsem asi dvacet centimetrů nahrnutý val prachu, ve kterém byl asi kámen. Moc si toho nepamatuji. Napřed mě to vyslalo do kosmu a pak rychle zpět na zem," napsal Brabec na svém facebookovém profilu.

Nohu si zlomil pod kolenem, zlomené má oba palce, k tomu i žebra a utrpěl i zranění zad. "Jsem dobitej jak pes. No stane se. Nebudu zpátky ani silnější, ani rychlejší, ale budu zpátky brzo," doplnil Brabec, který má na kontě dva starty na Rallye Dakar. Loni byl 39., letos si polepšil na 34. místo.

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.