Rubriky:

Motocykly

Rarita: venkovní dvojité salto! Máma asi prožila srdeční zástavu, omlouvám se, líčil závodník

31. července 2019 21:17 - Praha

Paráda! Premiérové venkovní dvojité salto v České republice i další neskutečné kousky byly k vidění na akci Překonávání gravitace! Freestyle motokrosaři, jezdci na BMX a další kaskadéři bavili svými kousky nadšené fanoušky. Vrcholem bylo dvojité salto vzad v podání Filipa Podmola. „Mám radost, že se vše podařilo a fanoušci byli spokojení. Omlouvám se mamce, že prožila další srdeční zástavu. Těším se na další show," zářil nadšením závodník. Akci moderoval Libor Podmol, který se léčí po vážném zranění.

 

archiv Libora Podmola

Přední domácí freestyle motokrosaři, jezdci na BMX kolech nebo koloběžkách. Chybět na adrenalinové show nemohli ani Podmol Brothers. Po přeskoku rodinného domu v podání Libora Podmola či zdolání Taxisova příkopu na pardubickém dostihovém závodišti v podání jeho bratra Filipa, vymysleli další atrakci – první dvojité venkovní salto. A to v rámci akce Překonávání gravitace.

„Akce byla skvěle připravená, bohužel celý den pršelo, což komplikovalo exhibice," popisoval Libor Podmol, který celou akci pomáhal organizovat a koordinovat. Zraněná hvězda si vyzkoušela i netradiční roli moderátora na vozíčku. „I to byl pro mě adrenalin. Většinou jsem skákal, teď jsem musel hodně mluvit."

Všechno zvládl bravurně a když se počasí umoudřilo, předvedl Filip Podmol dvojité salto. „Fanoušci byli naprosto skvělí, vyjadřovali mi obrovskou podporu. Stáli frontu v dešti pro můj podpis," popisoval Libor Podmol nadšeně.

Před dvěma měsíci si zlomil obě nohy při závodě mistrovství světa, před nedávnem udělal po zranění první krok, pořád má ale v noze šrouby a léčba si ještě vyžádá čas.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.