Extraliga míří k rozuzlení

21. září 2021 06:45 - Praha

Řežba o druhé místo je tady. Zatímco titul z domácí extraligové soutěže mají jasný už po minulém závodě v Slaném plochodrážníci Pardubice, o dalších pozicích se rozhodne v dnešní bitvě v Praze na Markétě (18 h). Bude to jeden z nejlépe obsazených závodů v rámci domácích soutěží sezony, která se blíží ke konci a má na programu ještě i tradiční vrcholy (pardubickou Zlatou přilbu a pražský Tomíčkův memoriál 3 a 4. října).

 

Robert Procházka

Pardubičtí i přes jistotu titulu přijíždějí do Prahy i s esy - Václavem Milíkem a v Grand Prix startujícím Slovincem Matejem Žagarem.

Nejblíže k celkové druhé příčce je tým polského Gniezna, který startuje letos v české soutěži v kombinaci s Libercem, naděje si ale mohou dělat i domácí AK Markéta a Slaný.

Pražané v téhle sezoně vůbec poprvé byli nuceni sáhnout po cizí posile. Slovinec Nick Škorja nastoupí při absenci stále zraněného Jana Kvěcha. Pojede se i vložená jízda - Velká cena Unitop jednotlivců. Vstup je 150 Kč, zahájen byl i přeprodej lístků na Tomíčkův memorál (od 190 do 290 Kč)

vap, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Formule 1 2021

72. ročník mistroství světa navazuje a velmi omezenou sezónu 2020 a fanouškům nabídne rekordní porci hned dvaadvaceti závodů. Do kalendáře se vrací Velká cena Nizozemska, premiéru si odbyde okruh v Džiddě. Sezóna začíná 28. března v Bahrajnu, poslední závod je naplánován na 12. prosince v Abú Zabí. Na rekordní osmý titul útočí obhájce celkového triumfu Lewis Hamilton.