Rubriky:

Motocykly

Exmistr světa Gollob je po dubnové nehodě stále na vozíku

22. listopadu 2017 18:22 - Bydhošť

Bývalý mistr světa na ploché dráze Tomasz Gollob je sedm měsíců po vážné nehodě na motocyklu stále na invalidním vozíku. Dnes opustil rehabilitační kliniku v Bydhošti a doma bude pokračovat ve snaze, aby ještě někdy mohl chodit. Šance je však podle lékařů malá.

 

Twitter

"Když jsem byl mladý, snil jsem o titulu mistra světa. Nevěděl jsem, kdy se to stane, a doufám, že to tak bude i v případě mého zdraví. Nehodlám se vzdát," řekl na tiskové konferenci v rodné Bydhošti šestačtyřicetiletý Polák, který si v dubnu při tréninku na motokrosové trati vážně poranil páteř a stále má částečně ochrnuté dolní končetiny.

Były mistrz świata zapowiedział, że nigdy nie zrezygnuje z walki o odzyskanie sprawności!

Zveřejnil(a) Tomasz Gollob - wracaj do zdrowia dne 22. listopad 2017

Tomasz Gollob może wkrótce opuścić szpital. W środę spotka się z dziennikarzami: http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/a/tomasz-gollob-moze-wkrotce-opuscic-szpital,12674842/

Zveřejnil(a) Tomasz Gollob - wracaj do zdrowia dne 20. listopad 2017

"Měl jsem ještě velké plány, motokros i Rallye Dakar. Ale se závoděním je konec. Je to minulost," řekl nejúspěšnější polský plochodrážník v historii. Světové zlato vybojoval v roce 2010. "Do sportu se vrátím v úplně jiné roli, nebudu se schovávat doma. Chci pracovat na sobě i pro ostatní," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly