Rubriky:

Ostatní

Živě

Ďábel a vztekloun hned na první pokus osedlán

29. května 2019 18:17 - Misano

Věříme, že zvládneme osedlat ďábla. Tým Buggyra Racing vstoupil do sezony v závodech tahačů se zbrusu novým speciálem VK50 a avizoval, že nevybroušený diamant je agresivní a vzteklý. Premiéra v italském Misanu dopadla nad očekávání, předloňský šampion Adam Lacko se usadil v čele průběžného pořadí. Reportáž z celého úvodního podniku mistrovství Evropy si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Buggyra media

Musí si na svého nového mazlíčka teprve zvyknout. Proto čeká, že bude muset postupovat sezonou s velkou dávkou trpělivosti.

„První víkend vyšel na jedničku. Byl jsem sice optimistický, ale že budu odjíždět z Misana ve vedení, jsem nečekal. Auto fungovalo výborně ve všech podmínkách, přitom stále nejsme na jeho hranici," libuje si Adam Lacko, který má v čele pořadí dvoubodový náskok na úřadujícího šampiona Jochena Hahna z Německa.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.