Rubriky:

Ostatní

Živě

Jezdec Buggyry Vršecký v Indii ovládl závod tahačů

20. března 2017 14:26 - Nové Dillí

Jezdec Buggyry David Vršecký ovládl v neděli exhibiční závod tahačů v Indii a přidal do sbírky další mezinárodní úspěch. Dvojnásobný evropský šampión vyšel vítězně z konfrontace s dalšími elitními piloty starého kontinentu i předními účastníky anglického šampionátu.

 

BUGGYRA media

Vršecký v Novém Dillí závodil stejně jako další jezdci, mezi kterými nechyběli evropští šampióni Gerd Körber, Antonio Albacete nebo Norbert Kiss, s identickými tahači z produkce indického automobilového gigantu TATA Motors.

"Indická technika se s tou naší zatím nedá srovnávat, na druhou stranu jsme měli všichni stejné podmínky," řekl Vršecký, jenž v současnosti v roudnickém týmu působí zejména jako šéfkonstruktér a podílí se na přípravě vozů.

Závodit ale nezapomněl, vyhrál kvalifikaci i hlavní závod. "Dvakrát jsem vyhrál evropský šampionát, ale aby mě někde fanoušci cizí země skoro vytáhli z auta a nesli na stupně vítězů, to jsem nezažil. Je vidět, že se publiku hodně kontaktní závodění líbí," uvedl Vršecký.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.