Rubriky:

Ostatní

Show pro české fanoušky. Podpis do dekoltu může být mistrovský

7. září 2017 07:45 - Most

Přestože jsou závody na domácí půdě spojeny s tlakem na oba jezdce Buggyry, prokázali Adam Lacko s Davidem Vršeckým patřičné zkušenosti, které zúročili v suverénní vítězství. Lackův náskok v čele narostl tři podniky před koncem šampionátu tahačů na šedesát bodů. Vršecký na mosteckém okruhu zároveň zaznamenal nejlepší výsledek sezóny. Reportáž ze závodu si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

BUGGYRA brand

Po roce zase na domácí trati. Zůstat prorokem však není v Mostě pro české jezdce úplně snadné. "Celý víkend provází spousta doprovodných akcí, takže možnost připravit se je o trochu menší než na jiných závodech," líčí David Vršecký.

Některé úkony jsou rozhodně příjemné, jako třeba podpis do dekoltu týmové hostesky...

Může to být dost možná podpis mistrovský. Buggyra vévodí Poháru konstruktérů a Adam Lacko si nadále hlídá bezpečný náskok v průběžném pořadí jednotlivců.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.