Rubriky:

Ostatní

Živě

Dramatické narozeniny na legendárním okruhu. Titul je blízko

27. září 2017 18:53 - Le Mans

O titulu mistra Evropy v závodech tahačů se rozhodne až za dva týdny v Jaramě. Adam Lacko o víkendu v Le Mans nevyužil první šanci zajistit si s předstihem korunovaci. Po nevydařené sobotě však v neděli na slavném francouzském okruhu vyhrál první jízdu, ve druhé skončil čtvrtý a v průběžném pořadí má v čele náskok 45 bodů na Jochena Hahna z Německa. V přiloženém videu si můžete prohlédnout reportáž z celého víkendu.

Kristova léta oslavil, jak se na závodníka sluší. Adam Lacko dostal před nedělními závody od svého týmu Buggyra dort k 33. narozeninám, přípitek se ovšem nekonal. Šampaňské bylo slíbeno až po vítězné jízdě. A stalo se, lídr šampionátu hned první závod vyhrál.

Do posledního závodního víkendu v Jaramě si poveze náskok 45 bodů na druhého Hahna. „Ve hře je ještě 60 bodů a po zkušenosti ze soboty bych byl s předčasnými oslavami opatrný. Uvidíme za čtrnáct dní ve Španělsku, rozhodně to nebude nic lehkého," avizuje Lacko.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.