Rubriky:

Rallye

Živě

Mistr světa je bez smlouvy! Snad nebude titul konečnou, doufá první šampión z Česka

30. října 2018 22:42 - Salou

Deset let spolupráce završil titulem světového šampióna! Jan Kopecký ve Škodě Fabii R5 vybojoval v letošní sezóně prvenství v absolutním pořadí automobilového mistrovství světa kategorie WRC2, což se nikdy v historii žádnému českému pilotovi nepodařilo. Kontrakt šestatřicetiletého závodníka s mladoboleslavským továrním týmem Škoda Motorsport však po nynější sezóně vyprší...

sport.cz, Sport.cz

"Titul představuje vyvrcholení desetileté spolupráce. Není výsledkem náhody, ale tvrdé práce Honzy, jeho navigátora Pavla Dreslera i všech mechaniků a vůbec lidí v týmu," vyzdvihuje Michal Hrabánek, šéf týmu Śkoda Motorsport, úspěch českého pilota, který dokázal vyhrát pět soutěží MS a v šesté byl během minulého víkendu ve Španělsku druhý.

"Doufám, že titul nebude konečnou mojí spolupráce se Škodou. Pro příští sezónu nemám nic podepsaného. Jednání se rozjedou na plný plyn v nadcházejících dnech. Z mého pohledu by byla škoda bořit dlouholetou spolupráci," říká Jan Kopecký, který v úterý absolvoval test v Portugalsku.

Radek Malina (Salou), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Rallye

Filtr článků - Rallye


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.