Živě

Absolutní šílenství! Pilot se při rallye ve vysoké rychlosti vyhnul autu v protisměru

13. června 2019 18:03 - Praha

Velkou dávku štěstí měl o uplynulém víkendu při nejznámější chorvatské automobilové soutěži INA Delta Rally slovinský jezdec Rok Turk, který krátce před koncem rychlostní zkoušky jen těsně minul protijedoucí volkswagen. Záběr z palubní kamery Turkova hyundaie ukazuje, že potenciálně fatální srážce ve vysoké rychlosti se obě auta vyhnula jen díky rychlé reakci pilota.

 

Twitter

"Tohle není věc, kterou byste právě chtěli zažít během rychlostní zkoušky," komentoval nevšední situaci na svém Facebooku Turk, který nakonec celou rallye vyhrál.

Jak se dosud neznámý řidič tmavého volkswagenu na trať dostal, zatím není úplně jasné. Podle chorvatských médií je ale téměř jisté, že cestou musel projet několik zákazů vjezdu i upozornění na probíhající motoristickou soutěž.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Rallye Dakar 2021

Filtr článků - Rallye


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.