Kresta se vrací, pojede Barum Rallye

2. června 2006 11:06 - PRAHA

Téměř dva roky neviděli příznivci rallye při soutěži českého mistrovství Romana Krestu. Na konci srpna se třicetiletý pilot na domácí tratě vrátí. Při 36. ročníku Barum rallye se představí s navigátorem Petrem Grossem s vozem Ford Fiesta S1600, s nímž se letos účastní britského šampionátu.

 

www.romankresta.com

"Start na Barumce považuji za velmi prestižní záležitost a moc se na svůj domácí podnik těším. Můžu tak poděkovat všem svým fanouškům za obrovskou podporu v mistrovství světa," uvedl rodák z Trnavy na Zlínsku, jenž pojede v barvách nově vzniklého týmu Tescoma Rally Team.

Šestatřicátý ročník Barum rallye, který je současně sedmým podnikem letošního mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, se jede ve dnech 25. - 27. srpna 2006. Kromě Kresty se populárního podniku, jenž aspiruje na účast v mistrovství světa, zúčastní kompletní domácí i evropská špička.

pn, Sport.cz

Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: