Živě

Hokej pomáhá. Vydražte podepsané dresy účastníků MS

6. května 2015 11:55 - Praha

Hokej ovládl Česko a vedle ostrých soubojů na ledě pomáhá i dobré věci. Společnost Sivek Hotels, oficiální incomingový partner mistrovství světa v ledním hokeji 2015, obdržela sadu hokejových artefaktů a dresů podepsaných hráči zúčastněných týmů, které věnuje do benefiční aukce. Zapojte se i vy do dražby, jejíž výtěžek poputuje na podporu terapeutického centra Modré dveře, které pomáhá pacientům trpícím duševními poruchami.

 

Sivek Hotels

V dražbě na serveru Aukro je aktuálně replika dresu československého týmu ze šampionátu v Praze v roce 1972 s podpisy dnešních reprezentantů. Rovněž také současné dresy reprezentací Slovenska, Dánska a Slovinska. Vstup do aukce, která se postupně rozroste i o další národní podepsané hokejové dresy, podepsané hokejky, puky či rukavice, je zde.

„Hokej a sport obecně je nejen záležitostí fyzických výkonů, ale také kolektivního ducha a především fair play. Tyto dvě veličiny naši klienti často v životě poznamenaném psychickým onemocněním postrádají. Jsme vděční za každou pomoc a věříme, že tato benefiční aukce pomůže dát potřebným šanci na férový přístup a kvalitnější život," říká ředitelka centra Modré dveře PhDr. Kateřina Siveková Křižáková. Rozhovor s ředitelkou, který byl pořízen krátce před otevřením centra, naleznete zde.

Terapeutické centrum Modré dveře sídlí v Kostelci nad Černými lesy a ročně pomáhá stovkám osob s duševním onemocněním, lidem v aktuální krizi s psychickými obtížemi nebo mentálně postiženým. Je jedním z průkopníků moderní komplexní psychiatrické péče. Pomoc terapeutického centra může vyhledat kdokoli, kdo potřebuje službu klinického psychologa nebo psychoterapii. Centrum pomáhá lidem, k nimž se společnost otočila zády, protože duševní onemocnění sebou často nese společenské stigma.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..