Rubriky:

Atletika

Živě

Další sportovní svatba! Rodiče roční Evelin a vynikající čeští atleti si o víkendu řekli „ano“

17. června 2019 18:21 - Praha

Bývalá atletka a vicemistryně Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 Denisa Rosolová a vicemistr Evropy v desetiboji z roku 2016 Adam Sebastian Helcelet jsou manželé! Dlouholetí partneři se vzali o víkendu v romantickém prostředí vesnice Suhrovice poblíž Jičína.

 

ČAS - Eduard Erben

Novomanželé jsou již rodiči dcery Evelin, která se narodila loni v květnu. Šťastnou novinou se pár pochlubil na Instagramu, kde také Denisa Rosolová, nyní již Helceletová, sdílela pár fotografií ze svatebního dne.

„Nádherný den plný lásky, pohody a porozumění. Nemohla jsem chtít krásnější svatbu!" píše k jedné z fotografií.

A láskyplnými slovy nešetří čerstvě provdaná paní Helceletová ani u dalšího příspěvku. „Západ slunce, právě jsme skončili náš první tanec a byli jsme oba úplně promočení a zároveň tak šťastní," stojí u fotografie, na níž pár při polibku v malebné krajině drží lucerničky.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.