Rubriky:

Atletika

Fatální autonehoda! Talentovaná španělská atletka zemřela na místě

31. července 2020 13:31 - Granada/Praha

Atletický svět zasáhla smutná zpráva! Ve věku pouhých 19 let zemřela na následky vážných zranění při autonehodě španělská běžkyně Claudia Hernándezová Reyová. K nehodě došlo poblíž Granady.

 

Twitter@FundacionAVATA

Mladá atletka cestovala se čtyřmi přáteli, když vůz z neznámých důvodů sjel ze silnice a narazil do stromu. Hernándezoá Reyová podlehla vážným zraněním na místě nehody, zbývající čtyři osoby byly převezeny do nemocnice, ale jejich životy nejsou v ohrožení, píše španělský deník Marca.

Mladá běžkyně se připravovala v Granadě v místním klubu a studovala na univerzitě. Kondolence rodinným příslušníkům zaslala mezi jinými i María Pérezová Garcíaová, mistryně Evropy z roku 2018 v chůzi na 20 km.

mm, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.