Živě

Reprezentantky se před olympiádou svlékly pro Playboy. Ukázaly ženskou sílu

14. července 2021 15:01 - Berlín/Praha

Zajímavé zpestření před startem olympijských her v Tokiu zažily elitní německé sportovkyně. Odhodily svršky a svá vysportovaná těla ukázaly v německém vydání pánského časopisu Playboy.

 

repro Playboy

Pro objektivy fotoaparátů se odhalily šermířka Alexandra Ndolová, skokanka o tyči Lisa Ryzihová a plavkyně Marie Pietruschkaová. Sportovkyně podle svých slov chtěly obnaženými snímky demonstrovat ženskou sílu a zdravé sebevědomí.

„Mám ráda svoje svalnaté tělo. Je to mnohem víc než být jen hubená," uvedla například atletka Ryzihová v rozhovoru pro Playboy.

https://www.facebook.com/kronenoe/posts/559966762080764

"V minulosti jsem byla rozpačitá z proporcí svého těla. Tyhle pochyby jsem ale už překonala. Teď můžu říct: Tohle jsem já. I plavkyně můžou dělat různé věci," přiznala Pietruschkaová.

"Já chci ukázat, že žena může být krásná a inteligentní. Že ženy mohou mít jasné názory a zároveň se smyslně předvést," doplnila šermířka Ndoloová.

roj, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.