Rubriky:

Atletika

Živě

Ronaldo zamrzl. Mannequin Challenge zachvátila i sport

16. listopadu 2016 20:06 - Praha

Mannequin Challenge, velký hit posledních dní na sociálních sítích. Tuto mánii rozjela skupina amerických středoškoláků a principem je naaranžovat nějakou momentku. Skupinka lidí na několik vteřin “zamrzne“ v nějaké pozici a kamera pak postupně tyto živé figuríny natočí.

Na tento fenomén samozřejmě zareagovali i sportovci z celého světa. Během několika hodin se na Facebooku a Twitteru objevila řada videí z českých i zahraničních klubů. Jedněmi z prvních, kteří "zkameněli",  byli hráči Borussie Dortmund. V nehybné figuríny se poté proměnili i fotbalisté Portugalska v čele s Cristianem Ronaldem.

Další vtipný klip v šatně natočili španělští fotbalisté po přátelském utkání s Anglií. Ti se nechali inspirovat anglickým útočníkem Vardym, který "zamrzl" při oslavě vstřeleného gólu přímo na hřišti. U nás se do mánie zapojili například hokejisté Slavie a vítkovičtí atleti.

vk, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.