Rubriky:

Atletika

Světový šampión Bosse ukončil po napadení sezónu

31. srpna 2017 09:54 - Paříž

Úřadující mistr světa v běhu na 800 metrů Pierre-Ambrosie Bosse ukončil sezónu poté, co při víkendovém napadení trojicí útočníků utrpěl mnohočetné zlomeniny v obličeji. Pětadvacetiletý francouzský atlet to oznámil na sociálních sítích.

 

Toby Melville, Reuters

"Utrpěl jsem i nepopsatelnou psychickou újmu. Ze všech těchto důvodů moje sezóna dneškem končí," napsal Bosse na facebooku s vysvětlením, že ho brutálně zbili tři muži.

Bonsoir à tous, Samedi dernier j'ai été victime d'une violente agression suite à un mouvement de foule. 3 individus m...

Zveřejnil(a) Bosse Pierre-Ambroise dne 30. srpen 2017

K incidentu, který policie stále vyšetřuje, došlo na dovolené ve francouzském departmentu Gironde. Podle listu Sud Quest se potyčka odehrála v noci ze soboty na neděli na parkovišti u kasina. Trojice Bosseho údajně nejprve požádala o fotografii, situace se pak ale vyhrotila.

Čtvrtý muž z loňských olympijských her v Riu de Janeiro překvapil na srpnovém šampionátu v Londýně všechny favority a ukončil nadvládu afrických půlkařů.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.