Tretra se připomíná první hvězdou. Přijede mistr světa Walsh

5. prosince 2017 13:01 - Ostrava

Pořadatelé atletické Zlaté tretry Ostrava (13. června 2018) představili půl roku před mítinkem první zahraniční hvězdu. Svou účast potvrdil úřadující mistr světa a rekordman Oceánie (22,21 metrů) ve vrhu koulí Tom Walsh z Nového Zélandu.

 

Profimedia.cz

„Vrh koulí bude tentokrát součástí hlavního programu Zlaté tretry přímo na Městském stadiónu a v atraktivním čase. Rekord mítinku 21,77 metrů, který od roku 2007 drží Američan Reese Hoffa, je v ohrožení i proto, že v Ostravě nebude chybět čtvrtý nejlepší koulař z posledního mistrovství světa Tomáš Staněk. Český rekordman už dvakrát překonal dvaadvacetimetrovou hranici," řekl manažer Zlaté Tretry Alfonz Juck a dodal že také 57. ročníku bude v úterý 12. června předcházet kladivářský předprogram.

Nedočkaví atletičtí příznivci si už nyní mohou zajistit své místo na Městském stadiónu v Ostravě-Vítkovicích. Vstupenky na nejkvalitnější atletický mítink ve střední Evropě jsou v nezměněných cenách,1500 a 1000 korun na hlavní tribunu a 300 a 200 na ostatní místa stadiónu, k dispozici od úterý 5. prosince v síti Ticket-Art.

„Termín je tentokrát těsně před začátkem fotbalového mistrovství světa a stejně jako přehlídka nejlepších fotbalistů i my se chystáme nabídnout nevšední zážitek v podobě vystoupení české i světové atletické špičky, včetně nových mistrů světa z Londýna," dodal Juck.

tom, Sport.cz, Právo

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: