Rubriky:

Basketbal

Satoranský bude s Chicagem debutovat v Charlotte

13. srpna 2019 10:04 - New York

Tomáš Satoranský v dresu nového týmu Chicaga Bulls zahájí sezonu NBA ve středu 23. října v Charlotte. Podle rozpisu, který vedení elitní zámořské basketbalové ligy zveřejnilo v pondělí, poté Bulls zavítají do Memphisu a domácí premiéru prožijí proti mistrovskému Torontu.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Lídr reprezentace se do zámoří přesune po mistrovství světa v Číně, kam se čeští basketbalisté probojovali poprvé od roku 1982. Do Chicaga Satoranský přestoupil v létě po třech sezonách ve Washingtonu a na úvod ligové sezony Bulls čeká Charlotte, vlastněné legendárním Michaelem Jordanem.

Sezona NBA začne 22. října a její start bude vyhlížen s větším očekáváním než obvykle, protože během léta řada hvězdných hráčů změnila působiště. Podle odborníků soutěž nemá jasného favorita. Každý tým v základní části odehraje tradičně 82 zápasů.

Utkání hvězd bude hostit Satoranského Chicago, a to 16. února.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.