Rubriky:

Basketbal

Hvězdný pivot Cousins se zranil a může přijít o celou sezonu NBA

15. srpna 2019 20:17 - Las Vegas
(Aktualizováno: 15. srpna 2019 23:49)

Hvězdný pivot DeMarcus Cousins se zranil v přípravě na novou sezonu NBA a s přetrženým předním zkříženým vazem v levém koleně zřejmě přijde o celou sezonu zámořské basketbalové ligy. Devětadvacetiletý čtyřnásobný účastník Utkání hvězd doplatil na srážku s protihráčem a jeho agent Jeff Schwartz oznámil, že ho čeká operace.

 

Gerald Herbert, ČTK/AP

Při odhadované devítiměsíční rekonvalescenci tak po Cousinsovu letním příchodu do Los Angeles Lakers nedojde v dohledné době na očekávanou spolupráci s LeBronem Jamesem a staronovým spoluhráčem Anthonym Davisem.

Cousins přišel do Lakers jako volný hráč po roce stráveném v Golden State, kde o velkou část sezony přišel kvůli přetržené achillovce. V závěru ročníku zase laboroval se stehenním svalem. Předtím působil s Davisem v New Orleans a téměř sedm let v Sacramentu, které si jej v roce 2010 vybralo jako pětku draftu. Za devět sezon v NBA si Cousins drží průměry 21,2 bodu a 10,9 doskoku na zápas.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.